Uluslararası EMİTT Fuarı Bilgilendirmesi

Uluslararası EMİTT Fuarı Bilgilendirmesi

Değerli Üyelerimiz,
25 – 28 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarı ( EMİTT ) ile ilgili aşağıdaki konuları bilgilerinize sunarız.
Çanakkale Valiliğimiz koordinasyonunda 5 Nolu Hol D 510 nolu 324 m2 alanda Çanakkale ilimiz temsil edilecektir. İzmir fuarı sonrasında yapılan geri bildirim, görüşmeler ve girişimlerimiz sonrasında bu alanda ÇATOD adına minumum 5 deskten oluşan alan tahsis edileceği hususunda olumlu görüş alınmıştır. Bu çerçevede ÇATOD olarak resmi temsilimiz Çanakkale standında bize ayrılan desklerde ücretsiz olarak yapılacaktır.
2018 Yılının Troia Yılı olması nedeniyle Çanakkale temsili geçtiğimiz yıl ile kıyaslandığında alan olarak 2 katına çıkarılmıştır. Stand alanında çeşitli gösteriler, Fuar ana girişte tanıtıcı stand yerini gösteren büyük bir Troia atı ve antik sütünlar, fuar açılışı törenleri kapsamında Çanakkale ve 2018 Troia Yılına özel göster, fuar iç ve dış alanlarında 2018 Troia reklam çalışmaları planlanmaktadır.
Bunun yanında;
ÖZEL STANT AÇMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ
Üyelerimizden özel stand talebi olanlar için araştırma yapılarak, görüşmeler yapılmıştır. Bu çerçevede tekil veya birden fazla üye otelimiz birlikte aşağıda ekte detayları verilen stand alanlarını değerlendirebilirler.
Ekteki dokümanda önerilen 2 noktada stand alanının katılımcı sayısına bağlı azaltılabileceği bilgisi verilmiştir. İncelerken kolaylık açısından ÇATOD olarak yazılan bu alanlarda gerçekte ÇATOD yer almayacaktır, bu yerler fuarda özel stand sahibi olmak isteyen üyelerimiz için ön opsiyon yapılmıştır.
Katılım sayısına bağlı bu yerlerin küçültülebileceği bildirilmiştir.

Opsiyon 1: HALL 6 Stand 612 – 30 M2 ( Eski yer, 3 cephe açık, 125 Euro + kdv / m2)
Opsiyon 2: HALL 7 Stand A 740 – 33 M2 ( 2 cephe açık 33 m2, 115 Euro + kdv / m2 )
Emitt yönetimi tarafından önerilen metrekare birim fiyatı tek cephe için 105 Euro + KDV
Emitt yönetimi tarafından önerilen metrekare birim fiyatı çift cephe için 115 Euro + KDV
Emitt yönetimi tarafından önerilen metrekare birim fiyatı tek cephe için 105 Euro + KDV
Elektrik bedeli 25 Euro + KDV dir.
Yukarıdaki fiyatlara tasarım ücreti dahil değildir.
Özel stand sahibi olmak isteyen üyelerimiz 17 Aralık 2017 Pazartesi günü saat 12:00’ye kadar dernek sekretaryamız ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
Stant sahibi olmak isteyen üyelerimizden birlikte yer açmak isteyenler arasında yetkili bir kişi belirlenecek olup fuar ile ilgili iletişim bilgileri, tasarım firma önerileri paylaşılarak iletişim ilgili otellerimize devir edilecektir.

Farklı yer alternatifleri için EMITT fuar yetkilisi Aslıhan Özer ile de görüşülebilir.
Tel: 0212) 233 97 54