TTI İzmir ‘’Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’

TTI İzmir ‘’Uluslararası Turizm Ticaret  Fuar Ve Kongresi’

TTI İzmir ‘’Uluslararası Turizm Ticaret  Fuar Ve Kongresi’

 

Fuarlar mal ve hizmet üreticilerinin ve tüketicilerinin buluştukları bir pazar niteliği taşımakta ve ticari işletmelere talebi doğrudan, kısa sürede ve en etkili biçimde yakalama imkânı vermektedir. Bu sayede de hem satış hem tanıtım açısından önemli kazanımlar elde edilmesini sağlamaktadır. Fuarlar, firmaların tüketicileri ziyaret ederek ya da onları bir yerde toplayarak yapacağı tanıtımlardan çok daha maliyet etkindir.

 

Turizm fuarları, turizm sektörünün gelişmesi ve büyümesi açısından pek çok fırsat sunuyor. Ülkemizden ve yurt dışından da oldukça fazla ziyaretçi ağırlayanTTI İzmir de bu organizasyonların en önemlilerinden biri. Çanakkale turizmcileri için de fuarlar sektör profesyonelleri ile bir araya gelmek, yeni iş birliklerine imza atmak ve misafirlerimizle buluşmak açısından önemlidir. Mutlaka ziyaret edilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

 

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırıcımlar Derneği (ÇATOD) olarak bu sene de TTI İzmir fuarında yerimizi aldık.Çanakkale Valiliği’mizin desteği ile onların himayesinde diğer önemli STK’larımızile birlikte şehrimizi en güzel şekilde fuar katılımcılarına tanıttık. Çanakkale standı tüm fuar boyunca yoğun bir ilginin odağı oldu.  Üyelerimiz hem Valiliğimiz stant alanında hem de üç gün boyunca tüm fuar alanlarında başarılı B2B görüşmeler gerçekleştirdi.Çanakkale Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ’A şehrimiz turizmine verdiği desteklerden ve katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

 

ÇATOD BAŞKANI

Nilgün GÖKSER