Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanlığından ÇATOD’a ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanlığından ÇATOD’a ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Sn Burak Dağlıoğlu, Yatırım Hizmetleri Dairesi Başkanı Sn Ferruh Parkmaksız, Yatırım Destekleri Birim Müdürü Sn Zahid Tuncel ÇATOD Yönetim kurulumuzu ziyaret etti.

Derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Armağan Aydeğer ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nilgün Gökser ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisinin üst yönetimine Çanakkale Turizmi ile ilgili genel sunum gerçekleştirildi. Sunumda bölgemizin turizm potansiyeli, bugüne kadar gerçekleşecen bazı önemli faaliyetler, fırsatlar, hedef pazarlar, turizm istatistikleri, covid 19 sonrası süreç ile gelişen yeni misafir tercihleri ve Çanakkale’mizin bu yeni süreçte sahip olduğu avantajları, gelişen yeni sürece bağlı Çanakkale ilimizde önemi artan turizm yatırım alanları, bölge turizminin ihtiyaçları detaylı bir şekilde paylaşıldı.

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu ve beraberindeki heyet ziyaretleri sonrasında aldıkları bilgilerden çok memnun kaldıklarını belirtirken, bölgemiz ile ilgili her türlü yatırım talebinde ve bölgemize nitelikli yatırımların gelmesi için ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini ifade ettiler.