ÇATOD’da Yeni Başkan Armağan Aydeğer…

ÇATOD’da Yeni Başkan Armağan Aydeğer…

ÇATOD’DA YENİ BAŞKAN ARMAĞAN AYDEĞER… Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği (ÇATOD) Başkanlığı’na Armağan Aydeğer seçildi.

Çanakkale’de Kolin Hotel’de yoğun katılımla gerçekleştirilen genel kurul toplantısında Divan Başkanlığını Akol Otel sahibi Ali Akol yaptı. Yapılan oylama sonucu ÇATOD Başkanlığı’na seçilen Armağan Aydeğer, ekip arkadaşları ile birlikte Çanakkale turizmine katkı sağlamak için ellerinden gelen çabayı gösterecekleri belirterek, 4 yıldan buyana Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği (ÇATOD) Başkanlığını yürüten Kemal Pazarbaşı ile geçmiş dönemdeki başkanlara ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları çalışmalar sebebiyle teşekkür etti.

ÇATOD Başkanlığına seçilen Armağan Aydeğer’in yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu: Armağan Aydeğer (Anzac Hotel) Yaşar Ersoy (Kolin Hotel) Salih Zeki Yüksel (Büyük Truva Otel) Mert İnce (Sarıçay Otel) Ramazan Candan (Hotel Des Etrangers- Yabancılar Oteli) Şenol Dağınık (Kale Palas Hotel) Mustafa Surhan Tokoğlu (Assos Barbarossa Hotel)