ÇATOD & WEBEE İŞBİRLİĞİ : TURİZMDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM

ÇATOD & WEBEE İŞBİRLİĞİ : TURİZMDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM

ÇATOD Ortak pazar çalışamaları kapsamında turizm teknoloji firması WEBEE ile ÇATOD arasında işbirliği protokolü yapıldı. ÇATOD üyelerinin katıldığı çevrimiçi işbirliği toplantısında WEBEE Genel Müdürü Özgür Zan ve Satış Müdürü Mert Tanol WEBEE hakkında bilgiler sunarken, ÇATOD üyeleri için avantajlı programlarını açıkladılar.

ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer ‘Misafir memnuniyetini doğrudan arttıran yenilikçi uygulaması ile WEBEE, turizmde dijital dönüşüm konusunda başta konaklama sektörü için çok nitelikli bir ürün sunuyor. Özellikle covid sonrası değişen misafir tercihlerine bağlı olarak misafir ile otel arasında güçlü temassız iletişim platformu sunan WEBEE, aynı zamanda otel tarafında operasyonel süreçlerin tüm yönetim katmanlarında anlık takip ve müdahalesine, otel içi sunulan hizmetlerin çevrimiçi sunulmasına da olanak sağlıyor. Otellerimiz WEBEE ile misafirlerinin taleplerini anlık değerlendirme şansına sahip olarak, olası aksaklıkları anında müdahale etme imkanına sahip olabiliyor. Günümüzde tesislerimizin tercih edilmesinde en önemli unsur ‘Misafir Memnuniyeti’ olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda otellerin sunduğu tüm hizmetlerin puanlandığı çok sayıda sistemler, satınalma sürecinde birinci etken olarak karşımıza çıkıyor. WEBEE’nin sunduğu teknoloji bu sürecin pozitif yönetimi açısında önemli bir imkan sağlıyor.
ÇATOD olarak ÇATOD Ortak Pazar markamız ile Çanakkale Turizmine ve Çanakkale otellerimize değer katacak yenilikçi ve rekabetçi çözümleri üyelerimize avantajlı olarak sunmaya devam edeceğiz.’ dedi.