ÇATOD, EMITT Turizm Fuarı’nda

ÇATOD, EMITT Turizm Fuarı’nda

ÇATOD, EMITT Turizm Fuarı’nda

EMITT Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerde bulunan Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırıcımlar Derneği (ÇATOD) Başkanı Nilgün Gökser; “Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT, 25 yıldır Türkiye’de şehirlerin hatta köylerin markalaşmasına ve yerli yabancı turistle buluşmasına ev sahipliği yapan turizm sektörünün dünyaya açılan en önemli kapısıdır. Fuar, tüm paydaşlara yeni iş ve işbirliği fırsatları sağlayan değerli bir iş platformudur” dedi.

15 Nisan’a kadar ziyarete açık kalacak
“Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırıcımlar Derneği (ÇATOD) olarak bu sene de EMITT fuarında yerimizi aldık” diyen Başkan Gökser; “Çanakkale Valiliği’mizin desteği ile onların himayesinde diğer önemli STK’larımız ile birlikte şehrimizi en güzel şekilde fuar katılımcılarına tanıtıyor olacağız. Çanakkale standı tüm fuar boyunca yoğun bir ilginin odağı olmasını bekliyoruz. Üyelerimiz hem Valiliğimiz stant alanında hem de dört gün boyunca tüm fuar alanlarında B2B görüşmeler gerçekleştirecekler. Çanakkale Valimiz Sayın İlhami Aktaş’a şehrimiz turizmine verdiği desteklerden ve katkılardan dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Mustafa Aydın Gül

Kaynak: https://www.kaleninsesi.com/haber/14742614/catod-emitt-turizm-fuarinda?fbclid=PAAaahG5NwdmLG43orcRU7n3432m_UA-TjR7ptinO8YOuz2_SxUOREOVrx1ug