ÇATOD Başkanı Nilgün Gökser: “EMITT’te gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum”

ÇATOD Başkanı Nilgün Gökser: “EMITT’te gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum”

ÇATOD Başkanı Nilgün Gökser: “EMITT’te gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum”

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) Başkanı Nilgün Gökser, dünyanın en önemli turizm fuarlarından birisi olan EMITT Turizm Fuarı hakkında ve gündeme ilişkin görüşlerini paylaştı.

Başkan Nilgün Gökser yaptığı açıklamada, “Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT, 25 yıldır Türkiye’de şehirlerin hatta köylerin markalaşmasına ve yerli yabancı turistle buluşmasına ev sahipliği yapan turizm sektörünün dünyaya açılan en önemli kapısıdır. Fuar, tüm paydaşlara yeni iş ve işbirliği fırsatları sağlayan değerli bir iş platformudur” dedi.

Fuarda gösterilen ilgiye teşekkür eden Başkan Gökser, “Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) olarak bu sene de EMITT fuarında yerimizi aldık. Çanakkale Valiliği’mizin desteği ile onların himayesinde diğer önemli STK’larımızile birlikte şehrimizi en güzel şekilde fuar katılımcılarına tanıtıyor olacağız. Çanakkale standı tüm fuar boyunca yoğun bir ilginin odağı olmasını bekliyoruz. Üyelerimiz hem Valiliğimiz stant alanında hem de üç gün boyunca tüm fuar alanlarında B2B görüşmeler gerçekleştirecekler. Çanakkale Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ’A şehrimiz turizmine verdiği desteklerden ve katkılardan dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. (Halil Öncü)

Kaynak: https://www.tourismtoday.net/catod-baskani-nilgun-gokser-emittte-gosterilen-ilgiye-tesekkur-ediyorum?fbclid=PAAabk235Js1r5aeRa_5KQF7nZ0vZmjZs9E9ddTVi7Ej4F3pjgCZEuC9ddNHA