ÇATOD 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT)

ÇATOD 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında  (EMITT)

23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 31 Ocak -3 Şubat tarihleri arasında başarı ile tamamlandı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda Çanakkale, GMKA desteği ile Çanakkale Valiliği önderliğinde çok sayıda kurum ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı Çanakkale ana standı ve çok sayıda Çanakkale firmasının özel standları, Bozcada, Gökçeada ve Geyikli’ye ait stantlarla fuar alanının her yerindeydi.

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği ÇATOD üyeleri ve diğer tüm kuruluşlar fuar süresince Çanakkale turizm potansiyelini arttırmak çok sayıda verimli görüşmeler gerçekleştirdi.

EMİTT’in birinci gününün ardından Çanakkale Valiliği organizasyonuyla ÇATOD, TÜRSAB Çanakkale Körfez BTK, ÇARO, ÇATUD temsilci ve üyeleriyle ile bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda 2018’de yürütülen Troya Yılı çalışmaları değerlendirilirken, Çanakkale turizminin sürdürülebilir gelişmesi için fikir alış verişinde bulunuldu.

EMITT 2019 fuarının Çanakkale adına başarılı bir şekilde gerçekleşmesine öncülük eden başta Çanakkale Valiliği olmak üzere emeği tüm kurum ve kuruluşlara, Çanakkale turizminin gelişmesi için çaba ve emek harcayan tüm paydaşlarımızda sonsuz teşekkür ederiz.ÇATOD

betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet